.

.

Жените Скокач Блузи Екипажот Вратот Џемпер Зима Топло Плетени Џемпери Трикотажа Пуловер Работа Црна XL

Жените Скокач Блузи Екипажот Вратот Џемпер Зима Топло Плетени Џемпери Трикотажа Пуловер Работа Црна XL

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Материјал-100% Акрилик, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Каузален Џемпер За Жени Носат Во Пролет, Fall, Зима. Карактеристика : Овој Џемпер е опремен со Полиестер, Врат На Екипажот, Цврста Боја, Плетени, Долги Ракави и Во Секојдневни И Лабави Џемпери Со Пуловер Во Стил, Плетени Врвови За Fall, Зима и Порано Пролет.

За производот

Купувачите избираат и