.

.

Капрезе Девојки Екипажот Вратот Партија Фустан А-линија Виножито Печатење Сарафан Принцеза Копче Надолу Фустани

Капрезе Девојки Екипажот Вратот Партија Фустан А-линија Виножито Печатење Сарафан Принцеза Копче Надолу Фустани

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Прилики : Совршен За секојдневна, секојдневна, игротека, одмор, одмор, на отворено, училиште, роденденска забава, фотосесија, игри на плажа итн. Дизајн-Печатење На Виножито, Долг Ракав, Тркалезен Врат, Затворање На Копчиња,Лесно Се облекува и Соблекува, Основни Едноставни Обични Фустани За Девојчиња За Бебиња, Боемски Фустан Со Боемски Фустан, Пролетен Фустан За Мали Деца, Летен Фустан За Мали Деца.Опис : Пол : Девојка, Девојки, Мало Дете, Бебешки Стил : Девојки Принцеза Фустан, Мало Фустанче, Мини Фустан Со Долги Ракави, Девојка Секојдневен Фустан Тип На Шема : Виножито Печатење Боја : Зеленило : 90-140см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памучна Спандексонска Должина : Кратка Сезона : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Дневна, Секојдневна, Игротека, Одмор, Одмор, отворено, Училиште, Роденденска Забава, Фотосесија, Игри На Плажа.

За производот

Купувачите избираат и