.

.

Новороденче Момче Крштевање Крштевање Свечен Бел Костум Назад Дева Марија См-7

Новороденче Момче Крштевање Крштевање Свечен Бел Костум Назад Дева Марија См-7

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Бебе Момче Крштевање Крштевање Бел Костум Од Пејсли Со Вез Во Боја На Задниот дел од Јакната посетете ја нашата продавница за повеќе стилови1.) Кошула2.) Вест3.) Панталони 4.) Ти5.) Единечна Гради Јакна со Сатен Изрез Ревер Со Пејсли Шаблон6.) Вез во боја Гвадалупе Марија марија На Задниот дел од Јакната Од костум (Изберете свој Стил И Боја) јакна Со Единечни Гради со Ревер Со Сатенски Засек со Шема На Пејсли и меки влошки за рамо се целосно наредени. Две покриени копчиња, еден заварен џеб со прикачено шамиче на горниот лев граден кош, два заварени џебови на предната страна. Долгата бела кошула е изработена од 35% памук, 65% полиестерска ткаенина. Појавување на целосно обложен елек со шема на пејсли со покриени копчиња координирани панталони во Боја, скриен патент за мува напред, јамки за ремени и прилагодлив еластичен појас. На секоја страна од панталоните има аголни џебови и два закопчани џебови за заварување на грбот. Забелешка : панталоните со големина на бебе и мало дете (С М Л ХЛ 2Т 3Т 4Т) немаат патент за мува и јамки за појас, само Новороденче Што Крштева Крштевање Свечен Бел Костум Назад Дева Марија См-7.

За производот

Купувачите избираат и