.

.

Во и во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Нисан Аитима 28&17 Премиум Хибридна Замена На Бришачот За Предниот Прозорец На Автомобилот, ЈУ КУКА Бришач Рака

Во и во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Нисан Аитима 28&17 Премиум Хибридна Замена На Бришачот За Предниот Прозорец

DEN 524.00

Од стока
Достапно.

Меморијата за напнатост Врши рамномерен притисок По Целата должина На сечилото Специјално. Спречува таложење на мраз и снег од изложеност на метални / пластични компоненти.Толеранција на температура : +158f до-40 F (+70 C до-40 C). Ставка : ИЗБРИШЕТЕ Ги Бришачите И Подлошките За Автомобилска Замена На Шофершајбната. ●0 Бришење На Ленти●Специјално измешаната гума обезбедува крајно мазно, чисто бришење без брборења. Прилагодено Вклопување, директна замена на старите.

За производот

Купувачите избираат и