.

.

Екена Милворк 3 4В 3 4Д 1 2Ж Традиционална Колона На Кабинетот (Горниот Блок: 1 8

Екена Милворк 3 4В 3 4Д 1 2Ж Традиционална Колона На Кабинетот (Горниот Блок: 1 8

DEN 286.24

Од стока
Достапно.

Екена Милворк КОЛ03Х03Х35ТРР Подигната Колона На Панелот може да помогне да додадете допир на класичен стил во вашиот дом. Направено е од гумено дрво. Колоната на кабинетот 3.75 "х 3.75" х 35.5 " може да помогне да се нагласи вашиот мебел. Традиционалниот дизајн може да одговара со разни постоечки декор. Ова е соодветен додаток на речиси секој дом. Издржливата конструкција ќе помогне да се осигура дека ова е долготрајно за вашето семејство да може да ужива во годините што доаѓаат. Ekena Mill Work COl0 X03 X03x35 TRRW Подигната Колона На Панелот : Класичен стил што одговара на постојниот декор. Издржлив дизајн за да се обезбеди долготрајна употреба. Традиционална колона направена од цврст материјал. Достапно во елда, цреша, јавор и гумено дрво. Достапно во 3,75" х 3,75 "х 35,5" и 5" х 5"х 35,5".

За производот

Купувачите избираат и