.

.

Меридијан Мебел Женева Крем Букле Ткаенина Вртливата Акцент Стол

Меридијан Мебел Женева Крем Букле Ткаенина Вртливата Акцент Стол

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Седнете и бидете пријатни со Овој Женски вртлив стол кој е тапациран со богата, крем букл ткаенина. Неговото обложено седиште го прави ултра удобно, а рамката од цврсто дрво обезбедува доволно лумбална потпора. Неговата четкана златна метална основа додава цртичка со дополнителна боја,а дизајнот на вртливиот стол го прави забавно парче за одмор. Овој современ акцентен стол е совршен додаток за секој модерен простор за живеење и сигурно ќе привлече очи кога имате гости во посета. Меридијан Мебел Женева Крем Букле Ткаенина Вртливата Акцент Стол.

За производот

Купувачите избираат и