.

.

Нулум Патриша Машина За Перење Октопод Тркач Килим, 2 '6 8, Сина

Нулум Патриша Машина За Перење Октопод Тркач Килим, 2 '6 8, Сина

DEN 1276.64

Од стока
Достапно.

Во нулум се стремиме да направиме одличен дизајн достапен, а нашата нова Колекција На Килими Што Се Перат го прави токму тоа. Овие прекрасни печатени килими што се перат во машина доаѓаат во само едно парче, со атрактивни печатени дизајни во неверојатно мек и елегантен куп. Изработени од премиум рециклирани синтетички влакна со одржлив извор, тие се совршен висококвалитетен, ниско одржувачки, еколошки додаток во вашиот дом. • Нулум Патриша Машина За Перење Октопод Област Килим • Машина Направена • Изработена Во Кина • Материјал : 100% Полиестер • Подлога : Нелизгачко Платно • Поставување : Внатрешно • Препорачани Соби : Дневна Соба, Спална Соба, Ходник, Дувло, Трпезарија, Кујна, Влез, Канцеларија, Перална, Бања.

За производот

Купувачите избираат и