.

.

Хартија Grosgrain Пресврт Вратоврска Лакови, Црна И Бела,, 100 Пакет

Хартија Grosgrain Пресврт Вратоврска Лакови, Црна И Бела,, 100 Пакет

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Џем Хартија И Плик Гросгрин Пресврт Вратоврска Лакови се одличен последен допир за додавање на вашите роденденски или празнични подароци. Не секој има време да врзе индивидуална лента во лакови, така што овие лакови за врзување се совршен додаток за завиткување подароци за секој што брза. Тие доаѓаат во варијации на обоени ленти и се достапни во 2 различни должини за да можете да ги користите за различни големини на подароци. Изработени од полиестер, овие црно-бели лакови за вртење со шевови имаат текстура. Не само што можете да ги користите за подароци, туку тие се разноврсни и можат да бидат поставени на забави за родендени, свадби или тушеви за бебиња. Можете дури и да ги додадете во вашите врски за коса за да ја дадете таа гламур. Бидете сигурни да земете пакет лакови за вртење на гросгреин за вашиот следен празник и роденденски подароци. Џем Хартија И Плик Боја : Црна И Бела Бод Талент. Големина : 7/8 во. Количина : 100/Пакување. Дајте им на вашите пакети гламурозен изглед со Нашите Лакови за Вратоврска За Извртување На Бруто зрно. Веќе во форма на лак овие врски за извртување ви заштедуваат време за завиткување.

За производот

Купувачите избираат и