.

.

Камко Револуција Кампер R 360° Вртливата Канализација Навртки Фитинг

Камко Револуција Кампер R 360° Вртливата Канализација Навртки Фитинг

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Додадете 360° вртливата на БИЛО Р.в. канализација црево. Монтирањето на бајонет и монтирањето На Навртките вклучуваат стегач За Пресврт За прицврстување на фитингот на цревото. Патент во очекување. Додадете 360° вртливата на БИЛО Р.в. канализација црево. Вклучува пресврт-Тоа стегач за обезбедување на монтирање на црево. Изграден од квалитетни материјали. Брз и лесен за инсталирање.

За производот

Купувачите избираат и