.

.

Унизе Краток Ракав V Вратот Чистење Врвот Со Џеб

Унизе Краток Ракав V Вратот Чистење Врвот Со Џеб

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Удобно и удобно, овој унисекс краток ракав V вратот чистење врвот со џеб карактеристики полабава одговара за соба и движење. Плус, Неговото V деколте и кратките ракави овозможуваат лесно и лесно носење. Овој ткаен врв за чистење има и преден лев џеб. Спарете со координирачки панталони за чистење. Изберете од избраните бои. Унисекс Краток Ракав V Вратот Чистење Врвот Со Џеб 65% Полиестер, 35% памук. Ткаени. Унисекс. Струже. В Вратот. Кратки Ракави. Предниот Лев Џеб. Лабаво Вклопување. Врзан Раб, Украси. Лесен. Машина за перење ладно.

За производот

Купувачите избираат и