.

.

Женска Колекција На Патувања Деми Зашилени Пети Потпетици Чизми Таупе Вештачки М

Женска Колекција На Патувања Деми Зашилени Пети Потпетици Чизми Таупе Вештачки М

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Колекцијата Патување Деми Чизми Со Потпетици со Прсти е силуета што ви паѓа вилица што ќе сакате да ја додавате во вашиот плакар. Оваа чизма до глуждот со влез на аголна нога е повеќе од доволна за да ја разубави секоја облека.Карактеристики и Придобивки Од ОБЛОГАТА од патентна ткаенина додадена несоодветна КОЛЕКЦИЈА НА ПАТУВАЊА со надворешен ѓон. Повод : Повик. Големина : 12 М. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Беж. Подигање. Бути. Поместена. Поштенски. Висина На Петицата : 3.5. Тип На Пета : Стилето.

За производот

Купувачите избираат и