.

.

Гилдан Жените 4. оз. Мек Стил Помлади Одговара Маица Пакет

Гилдан Жените 4. оз. Мек Стил Помлади Одговара Маица Пакет

DEN 159.84

Од стока
Достапно.

100% претходно испукан памук; зашиени ракави со двојна игла и долниот раб; залепен врат и раменици; Античка Цреша Црвена, Античка Хеликонија, Антички Сафир и Спортско Сиво се 90/10; плетена јака од ребра; странично; Гилдан Жени 4,5 мл. Мек Стил Помлади Одговара Маица 2 Пакет.

За производот

Купувачите избираат и