.

.

Колеџот ги покрива Оклахома наскоро сублимирано меко фрлање ќебе, 30 40

Колеџот ги покрива Оклахома наскоро сублимирано меко фрлање ќебе, 30 40

DEN 399.84

Од стока
Достапно.

Оклахома наскоро ќебе достапно во 2 големини : 30 "x 40 " или 42 "x 60 ". 30 инчи од 40 инчи е одлична големина на ќебе за дете или помладо дете. Лесен и лесен за носење наоколу, каде и да одат. Ќебето од 42 инчи од 60 инчи е одлично столче или ќебе за кауч. Големината е совршена за 1 личност, и не е толку тешка што ќе ве натера да се пот. Сè што удобните ќебиња за фрлање бренд се сублимација, отпечатено на плетено ќебе Рашел за меко и луксузно чувство. Bените се изработени од 100% полиестер и се машини што се мијат. Одлично за декорација или релаксирање од ТВ, кампување, излети и многу повеќе. Сублимацијата отпечатена за долготрајна боја и супериорни детали. Достапно во 2 големини : 30 "x 40" или 42 "x 60" . Супер удобен и кадифен 100% полиестерски материјал . Супер мек и удобен. Машинско миење ладно; Tumble Dry Two Turts . Официјално лиценцирано за покритие на колеџ од сè што е удобно.

За производот

Купувачите избираат и