.

.

Btween Girls Colorblocked Hoodie and Heamings Set, 2-парчиња, големини 7-12

Btween Girls Colorblocked Hoodie and Heamings Set, 2-парчиња, големини 7-12

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Забавна облека на денот : Комплетна! Таа е подготвена за училишни денови и активности за време на викендот со оваа облека со бои од руно и облека за хеланки поставени од btween. Овој Uber-мек сет со две парчиња е поврзан со тоа што утра е ветер за подготвување. Не заборавајте-овој комплет за худи и хеланки може да се меша и одговара со нејзините други омилени страни на денешниот ден. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Худи и хеланки. Карактеристики на качулка : опуштено вклопување; екипаж со прицврстен аспиратор; стил на пуловер; долги ракави. Карактеристики на хеланки : тенок вклоп; влечење на стајлинг; Еластична половината за дополнителна удобност. Девојки во боја на кукави и хеланки од btween.

За производот

Купувачите избираат и