.

.

Cowgirl Soul чиста и чизми валкана фраза Нова графичка уметност џет црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Cowgirl Soul чиста и чизми валкана фраза Нова графичка уметност џет црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : цртан филм, личност, кактус, земја, каубојски чизми, каубојка, западно, девојче. Дизајн од Ерика Билупс. Прво совршено во која било дневна соба , Ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Чувајте ја вашата душа чиста и вашите чизми валкани.

За производот

Купувачите избираат и