.

.

Девет.елегични жени запрени врзани предниот дел од низок макси фустан

Девет.елегични жени запрени врзани предниот дел од низок макси фустан

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Облеката на Макси Халтер со девет.еајт, еден од најпознатите непрестајни трендови на фустани на летото. Толку суптилен, но впечатлив во својата едноставност-да се смета да биде омилен моден девојче со вратот на вратоврската со лента, отворен грб и појас за само-вратоврска. И, без разлика дали се одлучувате за потпетици или рамни сандали, можете прилично да гарантирате привлечен летен изглед. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина S. Fit : Опуштено. Должина : Макси силуета; Должина на глуждот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : деколте за халтер; отворено назад; само-вратоврска; Ниво на здолниште. Халтер Макси фустан за жени од девет.

За производот

Купувачите избираат и