.

.

& E Bath Maria Classical Faucet со полиран хромирана завршница

& E Bath Maria Classical Faucet со полиран хромирана завршница

DEN 1344.00

Од стока
Достапно.

Традиционалниот стил на оваа хонорарна тапа од када потсетува на класичниот дизајн на старомодни таблети со када. Тапата со двојна рачка изгледа исклучителна покрај Clawfoot или Slippe Cub, со спуштање потсетува на антички водоводни тела и вентил за пренасочување што ја пренасочува водата до координативниот туш за рака. Полирана хромирана завршница ја прави главата и хардверот на тапа, додека белите порцелански рачки ги истакнуваат топла и ладна вода и рачна туш со гроздобер детали. Месинг материјал.

За производот

Купувачите избираат и