.

.

Про обука Шин чувар-rd bks m

Про обука Шин чувар-rd bks m

DEN 703.84

Од стока
Достапно.

Бидете сигурни во вашиот следен потег со оваа премиум претходно кривиран анатомски точен институт направен од кожа од кравјо од одделение. Стражарот за обука на UFC Pro има повеќе слоеви на инјекција со инјектирање на Ева, обликувана пена за над 1 ¾ ”инчи на заштита. Пред-кривиран анатомски точен институт со повеќе слоеви на инјекција со инјекција EVA, обликувана пена за над 1 ¾ ”на заштита. Цврста лента за глуждот со Д-прстен, затворен во кожа за безбедно и удобно вклопување. Дополнителна еластична над заздравување и стапало за да се минимизира менувањето. Конструиран од надворешна кожа од кожа од трева и влага против микробиолошка не-лизгачка облога.

За производот

Купувачите избираат и