.

.

Gap Home цврсто плетено органско фрлање памук, 50 60

Gap Home цврсто плетено органско фрлање памук, 50 60

DEN 359.84

Од стока
Достапно.

Како и да се пријавувате со омилениот џемпер. Солидното плетено фрлање Gap Home е добро изработено со органски памук во раскошно пријатно плете, ќе сакате да го споделите софата со цела година. Направено со поодржлив материјал може да се чувствувате добро. Достапно во најразлични бои дизајнирани за лесно да се мешаат и да се совпаѓаат со другите колекции на GAP Home достапни исклучиво на. Првата домашна колекција на Гап го преиспитува безвременскиот американски стил за модерно живеење. Откријте квалитетни дизајни и најважни работи што веднаш ја освежуваат секоја просторија. Размислете за супер-меки постелнини, покачен прибор за јадење и повеќе инспирирани откритија за секојдневниот живот. Исклучиво на. Органски памук : Направено со висококвалитетен, 100% органски памук плетен. Поодржливо : Gots (Глобален органски текстилен стандард) и OEKO-Tex® 100 11.hin.00050 Hohenstein HTTI овластен без штетни хемикалии. Супер меко : бујниот, текстурален, плетенка со средна тежина е супер мек и погоден за сите сезони; Се одликува со ребрестиот раб за финиш за додадени детали. Димензии : Мерки 50 ”x 60”. Лесна грижа : Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, да се отстрани навремено, да не се пеглате, не исушете чисто.

За производот

Купувачите избираат и