.

.

Нулум illили Обичен лента со мембрана на мешавина од јута, 8 '10', природно

Нулум illили Обичен лента со мембрана на мешавина од јута, 8 '10', природно

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Создадете своја лична оаза со овој килим со обична лента. Рачно изработено од јута и рециклирани памучни влакна, секое парче е обележано со суптилни, но индивидуални разлики што го прават вашиот килим уникатен за вашиот дом. Со своите неутрални нијанси и уникатна шарена шема, ова покритие на подот ќе се меша со постојниот декор од фарма куќа до Боемјан. Сакајте го секој простор во вашиот дом со нашите лесни за грижа и килими за миленичиња. Нулум illили Обичен лента со мембрана на мешавина од јута. Flat Weave. Направено во Индија. Материјал : 60% јута, 40% рециклиран памук. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна.

За производот

Купувачите избираат и