.

.

Објавени врвни ставови од не'рѓосувачки челик со ставови со јаже со 6,5 метри црвено кадифено јаже, столбови за контрола на толпата, злато

Објавени врвни ставови од не'рѓосувачки челик со ставови со јаже со 6,5 метри црвено кадифено јаже, столбови за контрола на

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

* Спецификации : Димензија : 12,6 x 12,6 x 39.4 '' (LXWXH) Вкупна висина : 39.4 '' Пост дијаметар : 2 '' Должина на јажето : 6,5 ft Основен дијаметар : 12.6 '' Материјал : 201 Не'рѓосувачки челик G.W. * Вклучен пакет : 1 x Повторувачки став (2 парчиња) 1 x Упатство 1 x јаже 2 парчиња 39,4 инчи високи контролни толпи за контрола на толпата. Вкупна висина 100 см, вклучувајќи две натписи и полиестерско јаже од 200 см. Идеално за употреба на локации во резолуција како канцеларии за билети, хотели, театри. Изградба на не'рѓосувачки челик која е анти-кара. Црвено бургундско полиестерско јаже 6,5 стапки долга голема површина. Прилагодливо растојание со прилагодување на должината на јажето. 4-насочен адаптер на врвот на секој пост го олеснува проширувањето. Куките за прицврстување на јажето го прават цврсто да се заклучи на место. Цврстата основа со плочи од не'рѓосувачки челик ја подобрува стабилноста. Заштитувачите на гумени подни го штитат подот од измама. Продадени како сет од 2 парчиња столбови за лесно поставување. Лесно собрание Не се потребни посебни алатки.

За производот

Купувачите избираат и