.

.

Mainstays Fleece Plush Faw Fahtbet, 50 60

Mainstays Fleece Plush Faw Fahtbet, 50 60

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Совршено за фрлање низ кревет или на задниот дел од софа или стол. Главните пакувања со пакувања со кадифен пакет може да ви помогнат да останете пријатни во текот на постудените месеци. Ова меко и удобно кадифен фрлање има и печатена и цврста опција да оди со кој било декор. Идеално за да останете топло додека виткате на омилениот кауч, затегнување, кампување надвор или дремење во кревет. Овие фрлања се лесни за грижа : Измијте одделно пред првата употреба. Машинско миење на ладно одделно со благ детергент на нежен циклус. Не-хлор белило кога е потребно. Tumble суво на ниска температура. Не пеглајте. Не исушете чисто. Исто така достапно во многу обрасци и бои. (продадено одделно). 100% полиестерска конструкција за долготрајна мекост и издржливост. Меки и пријатни за богато, топло чувство. Дизајнирано во многу обрасци. Совршен за грицкање на каучот, дремење на кревети, затегнување со пријатели, кампување надвор и многу повеќе. Лесно за грижа за. ОЕКО -ТЕКС сертифициран; Тестирани за штетни материи. Совети за миење : Измијте одделно пред првата употреба да се препорача за да се избегне оштетување на статијата. Машинско миење ладно одделно, со благ детергент на нежен циклус. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble суво одделно на ниска температура. Не пеглајте. Не исушете чисто . увезено. Прашања или проблеми Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти на 1-844 318 6168 или е-пошта до услугите на услуги@.

За производот

Купувачите избираат и