.

.

Кластерот за пета за пета за женски петици, посочени класични пумпи за пети

Кластерот за пета за пета за женски петици, посочени класични пумпи за пети

DEN 415.84

Од стока
Достапно.

Додадете вечерно носење во вашиот стил со украсени обувки од Brinley Co. Овие пумпи ги истакнуваат мазните микросеиди нагоре и зашилен стил на пети со акцентирани со јата од rhinestone. Малите потпетици на стилото го завршуваат изгледот Brinley Co. Womenенски маче пета за пета за петици, класични пумпи : стил : пумпи. Материјал : Microsuede. Облик на пети : зашилен пети. Висина/тип на пета : 2,6 "потпетици на стилоти. Висина на платформата : 0,53". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Ѓон : мазно. Подножје : малку постепено. Горна/надворешна материјал : микросуеде/изработена од човекот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и