.

.

Плитка фиока за градите на мобилна алатка

Плитка фиока за градите на мобилна алатка

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Вратата на шталата на Корнвол од Ове Декос има дизајн со целосна висина Z, давајќи му традиционално чувство кое лесно се вметнува во вашиот простор, без разлика дали е како врата, плакарот или делител на простории. Неговиот текстурален дизајн на дрво е надополнет со премиум хардвер во црна завршница отпорна на возраста, која со технологија за меко затворање обезбедува мазна, тивка употреба во секое време. Вратата со лесен за инсталирање на шталата на Корнвол доаѓа со комплет за инсталација на хардвер, е достапен во текстура на дрво, француски даб или бела дрвена завршница, и доаѓа со ваш избор на врата од штала, во форма на У или викторијански ролерски хардвер. Меко затворање, лизгачка врата од штала за плакари, делители на простории, пасуси и многу повеќе. Монтирана на единечна железница прикачена на таблата со заглавие на финишот на дрво. Дизајнирано со традиционален Z дизајн и традиционална завршница на текстура од дрво. Хардвер со висок квалитет вклучува ролери, стопери, предна рачка од 10, вдлабнатина, подни водичи и меки блиски механизми. Премиум хардвер доаѓа во старосна, црна завршница.

За производот

Купувачите избираат и