.

.

Модерни Теми Длабок Џеб Ултра Мек Лист Сет-Јаглен Полн

Модерни Теми Длабок Џеб Ултра Мек Лист Сет-Јаглен Полн

DEN 431.84

Од стока
Достапно.

Овие микрофибер од 100гсм длабоки џебни чаршафи носат малку луксуз на местото каде што се одмотувате и подмладувате. Изработени од силна ткаенина отпорна на избледување за да останат свежи и живописни во годините што доаѓаат, овие луксузни четкани листови од микрофибер ќе ве држат завиткани во удобност, а нивната лесна, енергетски ефикасна грижа ќе ви овозможи да поминете повеќе од вашето време во релаксација. Машинско перење на ладно, сушење на ниско ниво, Отпорно На Избледување, Без Брчки, Без Потребно Пеглање. Целосно : Рамен Лист-81 " х 96", Вграден Лист-54 " х 75", 2 Кутии За Перници-20 " х 30". Светилиште Длабок Џеб Ултра Мек Сет Од 4 Парчиња Лист-Полн Јаглен.

За производот

Купувачите избираат и