.

.

Chaps Classic Classic Stright Stright Stright Fight Faid Chino Pant, - големини до 52

Chaps Classic Classic Stright Stright Stright Fight Faid Chino Pant, - големини до 52

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Совршен додаток на вашиот плакар, овие панталони со чипови се разноврсни, но сепак издржливи, со супер-меко чувство обезбедувајќи екстремна утеха на денешниот човек. Изработени со стрии каде што ви треба и флексибилна лента за половината што се шири за совршено вклопување, тие се дизајнирани да обезбедат години на абење. Супер мек. Издржлива ткаенина. Флекс лента за половината. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и