.

.

Thumbrintz Damask Monogram Sham, Crimson

Thumbrintz Damask Monogram Sham, Crimson

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Damask Monogram Sham, Crimson : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во Crimson и природен за овој уметнички управуван срам. Печатено во извонредни детали за ткаена срам, ова е совршен допир за завршна обработка за секоја спална соба. Ткаенината е ткаена и срамна печатена и зашиена е полиестер со лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Уметноста што се користи за создавање на срам е достапна како дух. Машинско миење и суво.

За производот

Купувачите избираат и