.

.

Серта Опуштено вклопување мебел за мебел, столче од 1 парчиња Т перница

Серта Опуштено вклопување мебел за мебел, столче од 1 парчиња Т перница

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Класично стилизирано опуштено вклопување. Османлии : Одговара на Османлиите до 116 "во обем; здолништето на рафли има 12" капка 2 парчиња руфли Отоман. Достапно во големини : Софа : Сите големини на софата одговараат на софи 74 "до 96", мерка од надворешната страна на софата; Одговара на ширина на седиштата до 72 "мерење помеѓу рацете; одговара на рацете со мерење до 12" ширина софа со 1 парчиња тросед. Овие лизгачи се исто така машини што се перат за мало одржување. Направено од 100 проценти ткаенина од памучна патка, овие корици се дизајнирани да лежат уредно над вашиот мебел, давајќи му на вашиот мебел класичен ажуриран изглед. Прилагодливи врски за подобро вклопување. 1-парчиња lovesубов со перница. Перница со 1 парчиња тросед.

За производот

Купувачите избираат и