.

.

Базил ЦДСТК двојно густо бело

Базил ЦДСТК двојно густо бело

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Bazzill Cardstock е тука за да ви помогне да креирате прекрасно обоени картички, покани, страници за записи, албуми за меморија, списанија и многу повеќе. Секој лист е без киселина. 12 "x 12 " двојно дебело бело- 120lb Bazzill CDSTK 12x12 двојно дебело бело (15 листови).

За производот

Купувачите избираат и