.

.

Прозодија на милтон, со поглавје за акцентни стихови и белешки [Врзани За Кожа]

Прозодија на милтон, со поглавје за акцентни стихови и белешки [Врзани За Кожа]

DEN 351.84

Од стока
Достапно.

Поради гроздобер природата на овие книги, секоја страница е рачно обновена за читливост. Препознавајќи го нивното значење за читателите кои бараат увид во нашето историско богатство, ние вредно ги обновивме и повторно ги издадовме. Меѓутоа, во одредени случаи, повремена заматеност, исчезнати сегменти или слаби црни дамки може да опстојуваат. Презентирајќи Извонредно Издание Врзано За Кожа, стручно изработено од престижната организација "Ретко Библио" со Оригинална Природна Кожа која грациозно ги краси ' рбетот и аглите.

За производот

Купувачите избираат и