.

.

Ournourneуни колекција женски маркела широка ширина на ширина на средно стилото зашилени пумпи за пети

Ournourneуни колекција женски маркела широка ширина на ширина на средно стилото зашилени пумпи за пети

DEN 639.84

Од стока
Достапно.

Колекцијата Маркела од Journee е нашата најмногу стилска пета до денес. Оваа зашеметувачка пета, која има сатенски ткаенини, широко ширина на нозете, подлежена влошка и каиш со затворач околу неа, е идеална за вашата претстојна ноќна ноќ. Оваа силуета без грб е завршена со зашилен пети и мила за да се добие гроздобер изглед. Со пумпата Маркела на нозе, сигурно ќе бидете belle на топката. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

За производот

Купувачите избираат и