.

.

Бикоасу Женски Животински Печатени Врвови За Чистење Плус Големина Забавни Маици Работна Облека Медицинска Сестра Униформа Маичка Со Џебови Сина XXL

Бикоасу Женски Животински Печатени Врвови За Чистење Плус Големина Забавни Маици Работна Облека Медицинска Сестра Униформа Маичка

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

11" ракав : 21cm/8.91" Рамо : 56cm/22.90" Ракав : 22cm/8.Женска Модна Печатена Работна Униформа Со Џебна Маица Со Кратки Ракави Карактеристики : 1.47" Ракав : 24см/9.61" рамо : 52см/20.66" должина : 72cm/28.74" големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 126см/49.32" Ракав : 20cm/7.35" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 120cm/47. Разновиден Натпревар : оваа секојдневна кошула е дизајнирана да се спари со вашите омилени хеланки, фармерки, слаби фармерки, џогери, шорцеви, па дури и чизми или патики, спарува речиси сѐ во вашата гардероба, ви заштедува многу време при донесување одлуки.24" рамо : 50cm/19.

За производот

Купувачите избираат и