.

.

Дуксери За Мажи Графички Качулка Печатење Круг Вратот Долги Ракави Пот Дуксери

Дуксери За Мажи Графички Качулка Печатење Круг Вратот Долги Ракави Пот Дуксери

DEN 575.84

Од стока
Достапно.

Ветување : доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. сепак, боите се приближување на вистинските бои.17" Големина : М САД : 14 ЕУ : 44 БИСТА : 116см/45. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Стилскиот и моден дизајн ве прават бебе попривлечно.69" ракав : 64см/25.90" Ракав : 62см/24. дуксери за мажи.

За производот

Купувачите избираат и