.

.

Пастир Кастер КАСТЕР ПСФ75741ГР-Б ПСФ75741ГР-Б ЗО-Г7810040

Пастир Кастер КАСТЕР ПСФ75741ГР-Б ПСФ75741ГР-Б ЗО-Г7810040

DEN 559.84

Од стока
Достапно.

Матични Тркалца, Вртлив Тркалце Со Сопирачка, 165 фунти Оптоварување Рејтинг, 0 до 299 фунти, 3 Во Тркала Диа., Еластомер Тркало/Шара Материјал, 3 1/4 Во Висина Монтажа, Обичен, 1/2 Во.-13 x 1 Во Големина На Стеблото На Тркалцето, Навој, Материјал За Рамка Од Најлон, Без Завршна Рамка, Да Не-Обележување, 2 Број На Тркала 1pc Овчар Тркалце PSF75741 GR-B PSF75741 GR-B ZO-G7810040.

За производот

Купувачите избираат и