.

.

Едноставно Дејзи 18 14 ИКАТ геометриски печатени пласмати, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 14 ИКАТ геометриски печатени пласмати, сет од 4

DEN 358.40

Од стока
Достапно.

Шарм ги гисти со едноставни, но сепак елегантни пласмани! Едноставно, модерните пласмати на Дејзи доаѓаат во сет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на маса! "Едноставно Daisy 18" x 14 "IKAT геометриски печатени пласмани, сет од 4 : сет од 4 плакати. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор.

За производот

Купувачите избираат и