.

.

Оган покрај Дирфоамс Машки Графтон Вистински Стрижечки Сабо

Оган покрај Дирфоамс Машки Графтон Вистински Стрижечки Сабо

DEN 256.00

Од стока
Достапно.

Луксуз за секого. Тоа е инспирацијата зад нашата колекција Покрај Оган : висококвалитетни, достапни влечки направени со 100% Австралиска обвивка од овча кожа. Дизајните за отстранување на влага, регулирање на температурата ги дефинираат овие задолжителни папучи од мокасин; целодневната удобност е само чекор подалеку. Пар издржливи надворешни ѓонови ајде да ја преземеме удобноста во движење, додека суперсофт амортизирањето нуди непобедлива атмосфера. Безвременската папуча мокасин штотуку доби ажурирање што не може да се пропушти. Dearfoams изработка во комбинација со класичен мпц пети заглави силуета и трендовски материјали.

За производот

Купувачите избираат и