.

.

Класичен Лак За Коса од гросгрин за девојки На Клип За Вестај со Обична Обвивка, Повеќе Опции За Боја И Големина За Сите Типови Коса, Рачно Изработени

Класичен Лак За Коса од гросгрин за девојки На Клип За Вестај со Обична Обвивка, Повеќе Опции За Боја И Големина За Сите Типови

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Нашите најголеми обожаватели на лакови ги сакаат Нашите Кралски лакови! Направено да биде изјава парче од нејзината облека, достапни во десетици бои, вашиот лак-љубовен гал ќе љубов го носи секој ден!. Топлинските запечатени рабови нема да се расипат, овој лак ќе биде богатство што таа ќе сака да го носи повторно и повторно. Приближна Големина : 6,25 "х 5" (2,25 " Лента) Безвременските дизајни го исполнуваат занаетчискиот квалитет, рачно изработената изработка за да може да изгледа и да се чувствува најдобро.

За производот

Купувачите избираат и