.

.

Расел Атлетик Машки Дри-Моќ Руно Качулка, Големини С-3ХЛ

Расел Атлетик Машки Дри-Моќ Руно Качулка, Големини С-3ХЛ

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Без разлика дали вежбате, работите или само се релаксирате дома, оваа разноврсна качулка ќе ве одржува удобно. Направено со руно со средна тежина, со технологија за отстранување на влага Со Моќност за да ја задржите топлината на телото за да останете топли и суви. Ребрестиот појас и манжетните обезбедуваат сигурно вклопување, преден џеб за пригушување за практично складирање и хауба за влечење. Средна тежина 9 мл Руно. Дри-Моќ Влага Фитил Технологија. Ребрести Појас и Манжетни. Удобно Шиење со Мазни Шевови. Преден Џеб За Пригушување. Хауба За Влечење. 50% Памук, 50% Полиестер. Увезени. Инструкции За Нега На Ткаенина : Машина За Перење. Расел Атлетик Точка Бр.695ХБМ1.

За производот

Купувачите избираат и