.

.

Америкус Солиден М Т Кал-Теренска Гума-35Х12, 50Р П ЛРФ 12плај Номинална

Америкус Солиден М Т Кал-Теренска Гума-35Х12, 50Р П ЛРФ 12плај Номинална

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Америкус солиден М/Т е врвна шема со висока празнина на кал со големи блокови на рамената за длабоко влечење и остро ракување во услови на пат / надвор од патот. Шарата за самочистење има камениjектори "гром-завртка". Прекумерните обвивки со спирален најлон без зглоб обезбедуваат дополнителна цврстина и 3-слојни каросерии (во поголеми димензии) помагаат во заштитата од удар на страничниот ѕид. Големина : 225/70Р15. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

За производот

Купувачите избираат и