.

.

Колекција Женска Фантазија Фау Кожа Размавта Врвот Крстот Торба, Розова

Колекција Женска Фантазија Фау Кожа Размавта Врвот Крстот Торба, Розова

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Воведување на елегантната Торба За Вкрстено Тело Фантазија Од Колекцијата МКФ. Дизајниран со структурирана силуета, овој софистициран изглед се издвојува со луксузен хардвер со златен тон, мал затворач за заклучување и буци акцент на синџирот на горната рачка. Внатрешноста обложена со ткаенина нуди многу простор за вашите најважни работи, вклучувајќи широк џеб за лизгање, џеб за ѕиден патент и три слотови за картички кои ќе ви помогнат да останете организирани. Носете го за горната рачка или додадете ја отстранливата лента за на рамо за погодност на вкрстеното тело. Материјал : Надворешност : Полиуретан; Поставата : Памук/Полиестер. Грижа : избришете ја чистата. Земја На Потекло : Увезени. Димензии : 8.5 "W x 5.5" H x 2.7 " D. Ширината се мери преку дното на чантата. Тип на рачка : Горната рачка со пад од 6"; отстранлив/прилагодлив ремен за рамо со пад од 24". Затворање : Врв на Размавта со затворач за заклучување. Надворешни детали : камчеста завршница; 1 заден џеб со патент; полиран хардвер со златен тон. Внатрешни детали : облога Од Ткаенина; 1 широк џеб за лизгање; 1 џеб со патент; 3 слотови за картички. Женски Фантазија Вештачка Кожа Размавта Врвот Крстот Торба Од Мкф Колекција.

За производот

Купувачите избираат и