.

.

Пацифик Раш Дебел И Богат Крем За Бричење Од Барбазол За Мажи-Крем за Бричење оз

Пацифик Раш Дебел И Богат Крем За Бричење Од Барбазол За Мажи-Крем за Бричење оз

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Лансиран од дизајнерската куќа На Барбасол. Овој богат крем за бричење со пена ја навлажнува и ја подмачкува дури и најтешката брада за чисто, блиско и удобно бричење. Лансиран од дизајнерската куќа На Барбасол.

За производот

Купувачите избираат и