.

.

Појавување На Божиќни Пижами За Семејство, Меки Слатки Ирваси Пјс Божиќни Празници Комплети Семејни Облеки За Спиење За Тато Мама Деца

Појавување На Божиќни Пижами За Семејство, Меки Слатки Ирваси Пјс Божиќни Празници Комплети Семејни Облеки За Спиење За Тато

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

●Стилови За Целото Семејство ● Секој комплет пижами (машки сет За пижами, женски сет За Пижами, детски сет за пижами) е спакуван одделно. Посакувајте вашето семејство да има среќен, топол И поинаков Божиќ!. ХЛ12-66см 26. На-662см 24. Божиќни соодветни пижами за парови;божиќни пижами за жени;божиќни пижами за мажи;божиќни пижами за деца;божиќни пижами за момчиња девојчиња;божиќни пижами за бебе. Направете соодветни семејни божиќни пижами поставете дел од вашата празнична прослава оваа година!. Семејниот комплет Пј Божиќ Има еластична половина, удобна еластичност, која е совршена за носење на соодветните Божиќни Пижами поставени На бадник и Божиќно празнично утро. Божиќниот пј не само што се совпаѓа со вашето семејство, туку и со братучед, баби и дедовци и пријатели! Тие ќе ве одржуваат топло и удобно долго Новата година!.

За производот

Купувачите избираат и