.

.

Хартија Брошура Коверти, Сончоглед Жолта, 50 Пакет

Хартија Брошура Коверти, Сончоглед Жолта, 50 Пакет

DEN 159.84

Од стока
Достапно.

Џем Хартија® Сончогледово Жолто 9 х 12 Пликовите Со Брошури се направени од мазна, висококвалитетна хартија од 28 килограми. Големината на овие пликови од 9 х 12 инчи ги прави идеални за затворање листови хартија со стандардна големина без виткање или преклопување. Секој од нив има директно размавта со сигурно затворање на непцата. Овој пакет содржи вкупно 50 пликови. Користете ги овие пликови за испраќање документи форми, датотеки, писма, ракописи, прирачници и многу повеќе преку пошта! Светлата и летна сончогледово жолта боја на овие пликови гарантирано ќе ви помогне да ги забележите предметите по пошта од кој било примач. Големина : 9инкс 12во Боја : Сончогледово Жолто Количество : 50 Боја : Сончогледово Жолто. Големина : 9 х 12 инчи. Количина : 50 пликови по пакување. Карактеристики на пликот : директно затворање на гума за џвакање, висококвалитетна Мазна завршна хартија, изработена од 30% рециклирани материјали. Овие пликови се совршени за употреба за испраќање покани, честитки, РСВП, благодарници, подароци за родендени, дипломи, празници и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и