.

.

Анци СП-АЗ лин во. 3-Панел За Туширање Со Целото Тело Со Силен Туш За Дожд И Стапче За Прскање Во Бело

Анци СП-АЗ лин во. 3-Панел За Туширање Со Целото Тело Со Силен Туш За Дожд И Стапче За Прскање Во Бело

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Панелот За туширање Anzzi full body lyn се одликува со модерно Тело Со Калено Стакло со Ласерско сечење со 3 Млазници за Тело Acu-Stream обезбедуваат релаксирачки, но моќен проток на вода за масажа на телото. Слободно владеење еуро-рачен распрскувач со 60 инчен дофат во полиран хром. Флексибилни армирани црева за снабдување од нерѓосувачки челик со стандард . И сѐ е контролирано преку 4 хромирани термостатски и пренасочувачки контроли. Обилната глава за туширање Со Дожд виси над главата ослободувајќи постојан порој на смирувачка вода одозгора. Вашата нарачка ќе вклучува еден (1) Анци Лин Панел за Туширање со Цело Тело еден (1) глава За Обилен туш За Дожд Три (3) Авиони За Масажа На Тело Со Аку-Поток еден (1) рачен распрскувач со слободен опсег на евра (1) прирачник за сопственик. Контрола на пренасочувачот на вода за целосно прилагодливо искуство со туширање. Изработени со употреба НА цврсти месинг вентили ОД ЛЕГУРА НА НОСОРОГ и Калено Деко-Стакло.

За производот

Купувачите избираат и