.

.

Мажи Жени Загреани Елеци Јакни Зимски Загреани Јакни ЗА ПОЛНЕЊЕ УСБ Пуфер Загреан Елек Со Џеб

Мажи Жени Загреани Елеци Јакни Зимски Загреани Јакни ЗА ПОЛНЕЊЕ УСБ Пуфер Загреан Елек Со Џеб

DEN 1919.84

Од стока
Достапно.

Сезона : Зимска Ткаенина : Полиестерфилинг : Рајонлин : Вискоза свилен стил : модна декорација : област За Загревање Со Патент : 9 стил на фитинг за греење : Повод : секојдневни мерки на претпазливост : нормално миење раце, машинско перење, кога линијата е затворена, заклучете ја.Подобрување на лицето и обликување на телото : активирајте различни функции помеѓу кожата и промовирајте метаболизам. Совршен подарок за родители, семејства, пријатели кои имаат потешкотии во борбата против студеното време во зима. Може да се користи 8 часа. Има три нивоа на греење што можат лесно да се прилагодат според вашите желби.

За производот

Купувачите избираат и