.

.

Џуди Мажи Шорцеви На Плажа Со Џебови Хавајски Летни Кратки Панталони Еднобојни Празнични Дно Еластичен Одмор На Половината Светло Сива 3XL

Џуди Мажи Шорцеви На Плажа Со Џебови Хавајски Летни Кратки Панталони Еднобојни Празнични Дно Еластичен Одмор На Половината Светло

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Материјал : 100% Полиестер. Карактеристики : Лабаво вклопување, еднобојна, врвка за влечење, еластичен струк, џебови, секојдневни шорцеви на плажа. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Панталони, Салон Носете Кратки Жешки Панталони Тип На Шема : Еднобојна, Џебови, Врвка За Влечење : Црна, Сина, Портокалова, Светло Сива, Темно Сива, Каки, Армиска Зелена (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини до изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестерваист : Средна Должина На Половината : Кратка Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Спортски Карактеристики : 1. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро. Човекот летна плажа жешките шорцеви се многу меки и удобни. Совршен за мода и класичен дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики. Машките шорцеви се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, работа, забава, одмор и многу повеќе. Материјал-100% Полиестер. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Летни Шорцеви на Плажа, Хавајски Шорцеви За Печатење со Џебови, Лабави Секојдневни Кратки Панталони.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Шорцеви За Плажа (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.

За производот

Купувачите избираат и