.

.

Период. до периодот компанија. Периодот на спиење. Во органски памук за тешки текови. Големина дополнително мала

Период. до периодот компанија. Периодот на спиење. Во органски памук за тешки текови. Големина дополнително мала

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Јас сум посветен да ви дадам добар ноќен сон на вашиот период. Имам вградено подлога со пет слоеви што апсорбира вертикален проток и хоризонтален проток, затоа што кога спиете, вашиот период може да тече малку поинаку и сакам да се осигурам дека вашата ноќ е доказ за истекување. Јас сум направен од мек органски памук и сум пријатна, удобна и привлечна, така што се чувствувате безбедно и безбедно и како што носите комбо од вашите омилени хеланки и ПЈ. Јас сум исто така одличен за оние срамота први тешки денови, кога ако имате опција да легнете на каучот цел ден, го земате. Добро спијте .. Кога да се носи : во тешки ноќи, или многу тешки денови .. Некои клиенти известуваат дека овој стил работи малку мал - препорачуваме да ја зголемите ако сте на оградата! Тешка апсорпција : Наменето за тешки ноќи, ноќи со среден проток и срамота ден 1 -ти . апсорбира до 10 тампони или 6 влошки на проток . Периодот на спиење. Во органски памук за тешки текови.

За производот

Купувачите избираат и