.

.

Дејл Тифани Шел виси темна бронза во финиш

Дејл Тифани Шел виси темна бронза во финиш

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Нашиот приврзок од 4 -та бакарна школка ќе направи секоја просторија во вашиот дом да се чувствува како тропски рај. Квартет на совпаѓање на високи нијанси седат на врвот на прекрасно заоблена метална лента. Секоја сенка е направена од темно килибарско стакло, поставено во мозаична шема. Бенд на светло и златно килибарско уметничко стакло накит трча низ центарот на секоја сенка за да создаде додадена боја и текстура кога е запален приврзокот. Телестата виси убаво од овална метална плоча за поддршка и цевки за двојна поддршка, сите завршени во глупоста темна бронза што го прави идеален избор преку табела за игри, трпезариска маса или кујнски остров. Без оглед како ќе изберете да го прикажете, нашиот приврзок од бакарна школка од 4 L, ќе направи секој ден да изгледа како бегство на островот. Потребна е 4 Med Base - E26. Сијалицата не е вклучена . Wattage : 75 W. Socket : Onoff.

За производот

Купувачите избираат и