.

.

Ockокеј најважни работи за ладење на ладење

Ockокеј најважни работи за ладење на ладење

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Одржувајќи се ладно и удобно со споеви за ладење на џокеј, филета за ладење. Лесен избор за да го започнете денот, оваа bralette има технологија за управување со влага и контрола на мирис и има поддршка за поддршка на Racerback и отстранливи чаши за прилагодено вклопување. Симфри за дополнителна удобност, одличен избор за салата и пошироко. Материјал : 94% најлон/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Тип на чаши : Отстранлив. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Средно. Затворање : стил на пуловер. Ленти : фиксни ленти; стил на тркачки бек. Карактеристики : влага за губење и контрола на мирис; без цвест удобност; панел за мрежи. Womenенска ладење на шипката од џокеј Essentials.

За производот

Купувачите избираат и