.

.

Модерен Прибор За Јадење Од Нерѓосувачки Челик, Вклучува Вилушки Лажици Ножеви За Вечера, Полиран Со Огледало, Безбеден За Миење Садови

Модерен Прибор За Јадење Од Нерѓосувачки Челик, Вклучува Вилушки Лажици Ножеви За Вечера, Полиран Со Огледало, Безбеден За Миење

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Опис : . 1. Материјал : нерѓосувачки челик, долго време на употреба, не е лесно за деформација. 2. Мазна : Полиран круг и мазна. По фино полирање, мазно и не е лесно да ја изгребате устата. 3. Едноделно Обликување : Прибор за Јадење користејќи едноделен процес на обликување, не оставајќи празнини, не е лесно да се одгледуваат бактерии. 4. Полирање на огледало : употреба на повеќекратно чисто полирање на рацете, сјајно како огледало, прекрасна текстура. 5. Удобно Чувство На Рака : Проширена рамна рачка, силен дизајн, така што ќе ви се допадне. Спецификација : . Име на производот : сет Садови. Материјал на производот : нерѓосувачки челик. Големина на производот : 24*5*1.5 цм/9.45*1.97*0.59 инч. Боја на производот : сребрена, златна, розова златна, повеќекратна, црна, сина. Тежина на производот : 0,25 кг. Пакет : ОПП. Пакетот Вклучува : 1 * сет садови. Забелешка : . 1. Поради светлина или монитор, вистинската боја на производот може да се разликува од сликата. 2. Сите големини се мерат рачно, може да има мали разлики, специфичниот објект ќе преовладува. 5 Парче Нерѓосувачки Челик Модерен Прибор За Јадење Прибор Во Собата, Вклучува Вилушки/Лажици/Вечера Ножеви, Огледало Полиран, Машина За Миење Садови Безбедно. 5 Парче Нерѓосувачки Челик Модерен Прибор За Јадење Прибор Во Собата, Вклучува Вилушки/Лажици/Вечера Ножеви, Огледало Полиран, Машина За Миење Садови Безбедно.

За производот

Купувачите избираат и